Atpūta mājās kokos

Atpūtas mājas atrodas ~ 90km no Rīgas, 3km no Cēsim, Niniera ezera krastā. Šī ir lieliska vieta kur aizbēgt no pilsētas trokšņiem, izbaudīt mieru un atpūsties. Izvēlies vienu no mājiņām, rezervē un brauc ciemos!

 

Atpūtas māja "Baltais Čiekurs"

Atpūtas māja atrodas seši metri no zemes, mājiņas platība 27m² un terase 18m². Mājā tiek nodrošināti dvieļi un gultas veļa. 

Viesu rīcībā ezers, bezvadu internets, gaisa kondicionētājs, privātā autostāvvieta, grils, velosipēdu noma, burbuļvanna, sauna un pieejamas daudz un dažādas citas aktivitātes.

Uzzini vairāk un rezervē datumu: AIRBNB / BOOKING / RAKSTOT MUMS

 

Atpūtas māja "Čiekurs"

Atpūtas māja atrodas pieci metri no zemes, mājiņas platība 22m² un terase 31m². Gulēšana notiek otrajā stāvā. Mājā tiek nodrošināti dvieļi un gultas veļa. 

Viesu rīcībā ezers, bezvadu internets, gaisa kondicionētājs, privātā autostāvvieta, grils, velosipēdu noma, burbuļvanna, sauna un pieejamas daudz un dažādas citas aktivitātes.

Uzzini vairāk un rezervē datumu: AIRBNB / BOOKING / RAKSTOT MUMS

Ko par mums saka ciemiņi

Lai “Čiekurā” būtu viss, ko nevar nopirkt… mīlestība, veselība, laime un draugi… Paldies!

Sintija un Valts

Šis ir tikai ceļa sākums….. Priekšā kāpumi un kritumi, līkumi un taisni posmi! Lai spēks un izturība, gudrība un pacietība nokļūt uz plašās šosejas!

Gints

Lai Jums vienmēr smaida saule,
Apkārt prieks un draugu saime,
Dzīvē prieka lai ir daudz,
Pilns, līdz malām veiksmes kauss!

Paldies, par fantastiskām sajūtām “Čiekurā”!  Lai Jums izdodās! Un uz tikšanos…

Dina un Lauris

Foršākais namiņš Latvijā! Paldies ! 🙂 Līgo/Jāņi 2016

Ro un Vita

Paldies, par brīnumskaisto nakti “Čiekurā”! Saule, vējš, zibens, lietus, pērkons, tie arī šonakt bija ar mums! Tas bija fantastiski! Paldies, par gardajām brokastīm! Jūs esiet lieliski! Paldies 🙂

Ilze un Māris

Šajā mājā kokos piedzīvojām laimes sajūtu! Nakšņošana “Čiekurā” bija fantastiska pieredze. Bet lielākais brīnums bija panorāma pa logu. Atspulgs ūdenī deva jaunas atklāsmes par visumu. Te ir maģijas ezotērika – spēks un dabas varenība. Mēs te bijām un aizbraucām laimīgi.

Aelita un Juris

Liels paldies par sirsnīgo uzņemšanu. Šādā vietā nakti pavadām pirmo reizi. Mums ļoti patika nakšņošana “čiekurā”. Paldies par lielisko pieredzi. Lai Jums veicas arī turpmāk!!!

Gustavs, Zane, Jurģis

Ir prieks par tiem, kas izdomā, rada un realizē… visskaistākās un trakākās lietas.
Par tiem, kas mācās un nebaidās! Un te aizmirstas viss, kas satraucies vai licies neatrisināms. Te ir.

Normunds